SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA GRANTOBIORCÓW 2022
W dniu 08 września br. w Inkubatorze Przetwórczym w Dwikozach odbyło się spotkanie informacyjne/szkolenie z zakresu procedur programu „Działaj Lokalnie”.
W spotkaniu/szkoleniu udział wzięły organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z terenu powiatów sandomierskiego i opatowskiego, które uzyskały w tym roku dotację.
Spotkanie dotyczyło realizacji umów Działaj Lokalnie 2022 i związanych z tym obowiązków. Podczas spotkania porozmawialiśmy o Waszych projektach - działaniach, które udało się już zrealizować oraz o problemach, które pojawiły się w trakcie. Następnie krótko omówiliśmy wymogi, jakie należy spełnić, by móc rozliczyć realizowany projekt. A na koniec odpowiedzieliśmy na Wasze pytania.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność!

Inne wpisy
Uprzejmie informujemy o rozstrzygnięciu tegorocznego konkursu grantowego Działaj Lokalnie 2025
Poniżej publikujemy listę organizacji...
Działaj lokalnie


