Image 17

Filmy złożone w ramach konkursu "OPOWIEDZ..." 2023

Filmy złożone w ramach konkursu "OPOWIEDZ..." 2023

Filmy złożone w ramach konkursu

Konkurs „Opowiedz…” prowadzony jest w ramach Programu „Działaj Lokalnie”, ma na celu zachęcenie grantobiorców do poszukiwania atrakcyjnych sposobów opisywania własnych działań i promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu „Działaj Lokalnie”, a przez to ich wpływu na aktywizację lokalnej społeczności oraz na budowanie dobra wspólnego. Konkurs służy wyłonieniu, nagrodzeniu i promowaniu najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów Działaj Lokalnie.

W ramach konkursu "OPOWIEDZ..." 2023 złożono jedną pracę:

Autor: Koło Gospodyń Wiejskich w Gierlachowie

https://www.facebook.com/100004360634525/videos/1574087096676030/ 

W ramach projektu "Działaj Lokalnie" KGW Gierlachów zrealizowało projekt pt. "Zachwycajmy się strojem Sandomierskim". Dzięki tym działaniom udało się uszyć 5 ludowych strojów Sandomierskich opartych na tradycyjnych wzorcach. Nawiązano współprace z innymi KGW w Gminie Dwikozy oraz zintegrowano lokalaną społeczność podczas warsztatów hafciarskich oraz prelekcji na temat wyglądu ludowego stroju Sandomierskiego. W kole powstał również zespół, który zaprezentował stroje podczas koncertu kolęd.

Inne wpisy

KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2024
27 2024

KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2024

Organizacje pozarządowe i grupy...

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.