Image 17

Kolejny rok z programem Działaj Lokalnie za nami!

Kolejny rok z programem Działaj Lokalnie za nami!

Kolejny rok z programem Działaj Lokalnie za nami!
Kolejny rok z programem Działaj Lokalnie za nami! ????
 
16 stycznia 2024 r. w Restauracja Spiżarnia podsumowaliśmy projekt Działaj Lokalnie.
Wzięły w nim udział delegacje Grantobiorców, grup nieformalnych z terenu powiatu sandomierskiego i opatowskiego, a także samorządowcy wspierający program.
 
DZIAŁAJ LOKALNIE 2023 W LICZBACH:
Wniosków złożonych: 22
Zrealizowanych projektów: 12
Kwota grantów: 55 000,00 zł
 
Jak co roku spotkanie było okazją do podsumowania rocznej edycji Programu i zaprezentowania przez Grantobiorców zrealizowanych inicjatyw w ramach Działaj Lokalnie.
 
Inicjatywy sfinansowano przy udziale środków Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, Gminy Sadowie, Gminy Ożarów oraz Akademii Rozwoju Filantropii.
 
Program realizowany jest przy współpracy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce ze środków pochodzących z Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. W ramach Programu corocznie organizujemy konkursy grantowe w których mogą brać udział organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne. Co roku kwotą do 6 000,00 zł wspierane jest kilkanaście projektów inicjujących oddolną współpracę grupy mieszkańców na rzecz wspólnego dobra.
 

Inne wpisy

KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2024
27 2024

KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2024

Organizacje pozarządowe i grupy...

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.