Image 17

Opowiedz 2020

Opowiedz 2020

Opowiedz 2020

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Opowiedz..." skierowanego do grantobiorców programu "Działaj Lokalnie".

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkie organizacje, które w tym roku uzyskały dotację w ramach Programu "Działaj Lokalnie". Ogłoszony przez nas Konkurs jest eliminacją do etapu ogólnopolskiego.

Jego głównym celem jest przedstawienie za pomocą fotoreportażu lub filmu inicjatyw i ich rezultatów oraz pozytywnych zmian, które zachodzą w społecznościach w wyniku ich aktywności w ramach projektów Programu "Działaj Lokalnie". Jedyne co należy zrobić to ze zgromadzonych podczas realizacji projektów materiałów zdjęciowych i filmowych zmontować 2,5 - minutowy film i przekazać go komisji konkursowej. Konkurs będzie służył wyłonieniu, nagrodzeniu i promowaniu najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów. Laureaci konkursu poszczególnych kategorii otrzymają atrakcyjną nagrodę oraz możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Przypominamy, iż projekty DL nakierowane są na budowanie dobra wspólnego przez wszystkich mieszkańców małych miejscowości.

Nieprzekraczalny termin złożenia prac w konkursie to 07 stycznia 2021 r. 

Inne wpisy

KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2024
27 2024

KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2024

Organizacje pozarządowe i grupy...

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.